OBSERV - Kompleksowa analiza skóry

badanie

cena zabiegu

  • Zabieg 250 zł

Na czym polega ten zabieg?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ZABIEGU

Observ to kompleksowy system analizy skóry, dzięki któremu konsultacja kosmetologiczna prowadzona jest na najwyższym poziomie.

Pozwala nam dostrzec wiele ukrytych zaburzeń i problemów skórnych niewidocznych gołym okiem. Jest to pierwszy krok do zrozumienia potrzeb każdego pacjenta. Pozwala na dobranie odpowiednich terapii zabiegowych i pielęgnacji domowej. Poszczególne tryby analizy skóry (tryb światła dziennego, polaryzacji krzyżowej, polaryzacji równoległej, światła UV, lampy Wooda) wizualizują położenie zmian naczyniowych, zapalnych oraz przebarwień. Możliwa jest także ocena struktury skóry tj. zmarszczki, pory, zaskórniki, a także analiza pracy gruczołów łojowych, wydzielania sebum, odwodnienie oraz ogólna kondycja skóry.

Tak wnikliwe badanie skóry pomaga zdecydowanie w dotarciu do zaburzeń, których pacjent do tej pory nie był świadomy. A dostrzeżenie tych zmian znajdujących się w głębszych warstwach skóry, daje możliwość podjęcia działań prewencyjnych, które zapobiegną pogłębianiu się tych problemów.

WSKAZANIA

  • dogłębna analiza skóry,
  • problemy skórne

PRZECIWWSKAZANIA

  • brak

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz kontaktowy. Podaj sugerowaną datę zabiegu, a my się z Tobą skontaktujemy!

Poniedziałek - czwartek 9:00 - 18:30
Piątek 9:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:30
Niedziela Zamknięte