Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na dostarczeniu właściwych substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą co 0,5-1,5 cm. W zależności od potrzeb skóry lekarz dobiera odpowiednie preparaty, by efekty zabiegu były jak najlepsze.

Dla kogo jest mezoterapia?

Mezoterapia to idealny zabieg dla osób, których skóra jest wiotka i wykazuje oznaki starzenia, takie jak brak jędrności, elastyczności i zmarszczki.

Ile trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu to 60 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg może być odczuwalny pomimo zastosowanego znieczulenia.

Jakie są efekty po zabiegu i jak długo się utrzymują?

Bezpośrednio po zabiegu stosuje się masaż, by równomiernie rozprowadzić wstrzyknięte w skórę składniki. Po mezoterapii igłowej na skórze widoczne są ślady w postaci punkcików, które znikają po kilku godzinach. Może się zdarzyć, że w miejscu nakłucia powstaną niewielkie siniaki, dlatego osobom z wrażliwą skórą sugerujemy zarezerwowanie dodatkowego czasu na regenerację. Najlepiej wykonać zabieg przed weekendem albo wziąć kilkudniowy urlop w pracy.

Już po pierwszym zabiegu widoczne jest poprawienie napięcia, gęstości i nawilżenia skóry. Po serii zabiegów wyraźnie wygładzają się zmarszczki, a skóra jest wyraźnie odmłodzona. Przy odpowiedniej pielęgnacji skóry efekty utrzymują się nawet do roku.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zabieg wykonujemy co dwa tygodnie, w serii 3-4 zabiegów.

 

Comment on this FAQ