Stylizacja okolic oka


 

Brow henna

Brow henna została stworzona z myślą o osobach które ze względów zdrowotnych nie mogą wykonać makijażu permanentnego. Henna do brwi BH zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi. W ofercie można znaleźć bogatą paletę naturalnych odcieni, które można stosować zarówno osobno, jak i łącząc je ze sobą dla uzyskania wyjątkowego efektu. BH dba również o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem. Dzięki hennie możemy stworzyć piękny naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd. Efekt na włoskach utrzymuje się do 5 tyg.

Henna brwi

Nałożenie henny na brwi pozwala „wydobyć” włoski które są jasne i cienkie i nie są widoczne, oraz delikatnie przyciemnić włoski brwi. Henna pozwala dzięki temu nadać brwiom odpowiedni, pasujący do naszej twarzy kształt brwi lub po prostu podkreślić ich kształt i zatuszować ubytki w brwiach. U osób o bardzo jasnych włosach brwi bywają praktycznie niewidoczne, henna sprawia że stają się zauważalne. Po nałożeniu henny często okazuje się, że nasze brwi mają zupełnie inny kształt niż sądziliśmy oraz że jest ich więcej i są grubsze. Henna brwi zmienia oprawę oka, podkreśla oczy i rysy twarzy i nadaje wyrazistości całej twarzy. Odpowiednio dobrany do typu urody kolor henny oraz kształt brwi potrafi zdziałać cuda.

Po nałożeniu henny wykonuje się regulację brwi, aby usunąć włoski, które zaburzają docelowy kształt brwi.

 

Henna rzęs

Henna rzęs sprawia, że rzęsy zyskują na objętości oraz na długości. U osób z ciemną oprawą oczu niektóre rzęsy mogą być miejscami jaśniejsze, króciutkie, cienkie a ich końce są z reguły prawie niewidoczne gdyż są jasne i cienkie. Z kolei u osób o jasnej karnacji i jasnej oprawie oczu rzęsy są niekiedy pawie w ogóle niewidoczne. Henna podkreśla i „wydobywa” wszystkie włoski, które stają się bardziej widoczne a oczy wydają się wyraźniejsze i większe. Uroku zatem nabiera cała twarz.

 

Przeciwwskazania do henny brwi i rzęs

  • uczulenie na hennę (aby się przekonać, czy jesteśmy uczuleni na hennę należy przyjść na próbę uczuleniową),
  • zakażenia grzybicze, wirusowe, bakteryjne w miejscu zabiegowym,
  • dermatozy,
  • infekcje oka lub skóry wokół oczu (dotyczy henny rzęs),
  • zapalenie spojówek, jęczmień (dotyczy henny rzęs),
  • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne na oko lub na jego okolice.

Cennik:

Nazwa zabiegu Czas trwania Cena
Regulacja brwi 20 min. 20 zł.
Henna brwi/rzęs 20 min. 20 zł.
Regulacja brwi z henną 30 min. 30 zł.
Regulacja brwi z henną + henna rzęs 45 min. 40 zł.
Brow Henna 60 min. 90 zł.