Pielęgnacja ciała


System ONDA DEKA

 

ONDA to światowy HIT w usuwaniu tkanki tłuszczowej, ujędrnianiu skóry, redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki.

Urządzenie wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek. Bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta.

Częstotliwość tych mikrofal jest całkowicie bezpieczna, podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i dzięki temu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dodatkowo głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, sprawia to, że zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem.

 

WSKAZANIA

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej: mikrofale działają precyzyjnie i głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny, metabolicznie.

Redukcja cellulitu: dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu na różnych etapach jego rozwoju.

Ujędrnianie skóry: mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują kurczenie się włókien kolagenowych w skórze właściwej, co z kolei prowadzi do jej napięcia. Ostatecznym efektem jest wyraźna poprawa zwiotczenia skóry. Staje się ona ujędrniona i odmłodzona.

 

FALE ELEKTROMAGNETYCZNE

Fale elektromagnetyczne z powodzeniem są wykorzystywane w medycynie estetycznej i nie od dziś wiadomo, że przynoszą one spektakularne efekty. Włoska firma DEKA poszła o krok dalej i stworzyła unikalną technologię opartą na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę.

ONDA DEKA  to jedyna taka technologia na świecie – stanowi przełom w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki, a jej siła działania  sprawia, że efekty zabiegowe są szybkie i spektakularne!

 

Zalecenia przed zabiegiem:

Zaleca się wstrzymanie stosowania kremów nawilżających i zmiękczających w obszarze poddanym zabiegowi przez minimum tydzień przed zabiegiem, w ten sposób unikniemy większego wchłaniania Coolwaves w zewnętrznych warstwach skóry

  • klient powinien pić minimum 2l wody dziennie co najmniej 2 dni przed zabiegiem i dzień po, aby ułatwić drenaż płynów śródmiąższowych
  • brak rekonwalescencji po zabiegu
  • seria zabiegowa to 3-4 zabiegi w odstępach 15 -21 dni

 

Efekty:

ONDA Cena Pakiet 4 zabiegów
Brzuch 1000 zł. 3600 zł.
Boki 1200 zł. 4400 zł.
Brzuch+boki 1600 zł. 6000 zł.
Pośladki 1200 zł. 4400 zł.
Uda (tył lub przód) 1600 zł. 6000 zł.
Uda (bryczesy lub wewnętrzna strona) 900 zł. 3200 zł.
Kolana 850 zł. 3000 zł.
Przedramiona 900 zł. 3200 zł.


Maximus – ciało


Repagen body bandage KLAPP- antycellulitowy bandaż dla skóry ciała

Bandaż antycellulitowy przeznaczony dla każdego typu skóry, dotkniętej problemem skórki pomarańczowej. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, napina naskórek, czego efektem jest gładki wygląd skóry.  Jego bogaty skład (ekstrakty tygrysiej trawy, wąkroty azjatyckiej, kofeina, ester kwasu nikotynowego) daje efekt intensywnego przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej oraz natychmiastowego wygładzenia skóry.

 

 

 


Masaż relaksacyjny

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.  Regularne uczęszczania na masaż relaksacyjny zmniejsza poziom stresu, powoduję poprawę wyglądu skóry jak również ujędrnia ciało. Ruchy ręki osoby wykonującej masaż pobudzają krążenie, co pozytywnie wpływa na układ nerwowy oraz ukrwienie ciała.


Masaż bańką chińską

Działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego. Masaż jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. To, jak często należy poddawać się masażowi bańką chińską, zależy przede wszystkim od celu zabiegu. Zaleca się jednak, by zabieg powtarzać w seriach po 10-20 zabiegów, nie rzadziej niż co 3 dni. Potem wystarczą już tylko masaże profilaktyczne, najlepiej jeden raz w tygodniu.


Masaż ciała Czas trwania Cena
Masaż całego ciała z olejkami nawilżającymi i ujędrniającymi 60 min. 100 zł.
Masaż leczniczy odcinków poszczególnych kręgosłupa, niwelującymi napięcia i stany bólowe różnego pochodzenia 30 min. 60 zł.
Masaż relaksacyjny pleców z użyciem olejków nawilżających 30 min. 60 zł.
Silnie nawilżający masaż twarzy, ramion i dekoltu z użyciem olejku różanego 30 min. 50 zł.
Masaż relaksacyjny nóg z użyciem kremu antycelulitowego 25 min. 60 zł.
Drenaż limfatyczny nóg (masaż leczniczy) 25 min. 60 zł.
Masaż bańką chińską 30 min. 80 zł. (Pakiet 10 zab. 800 zł.+ 2 zab. GRATIS)