Pedicure


Cennik:

Nazwa zabiegu Czas trwania Cena
Pedicure 90 min. 110 zł.
Pedicure leczniczy 100 min. 100 zł.
Pedicure hybrydowy 110 min. 120 zł.
Pedicure Spa 120 min. 120 zł.
Tamponada 15 min. 10 zł.
Usuwanie odcisków/ modzeli 20 min. od 20 zł.
Rekonstrukcja wrastającego paznokcia 30 min. 50 zł.
Kostka Arkady 90 min. 250 zł.
Pedicure leczniczy 110 min. 110 zł.

Podologia


Metoda Arkady

Zabieg wykonywany Metodą Arkady, jako jedyny z dostępnych na rynku, pozwala w większości przypadków na pozbycie się problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 min, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia komplikacji danego przypadku. Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. Nie bez znaczenia jest również to jak długo paznokcie wrastały. W niektórych przypadkach po wykonaniu zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne (powtarzane co dwa do czterech tygodni). W tym czasie może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego.

Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny. W przypadku kobiet, w większości wykonanych rekonstrukcji oraz paznokcia możliwe jest jego malowanie lub zdobienie.

Innowacyjna i bezinwazyjna Metoda Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się uporczywego problemu wrastających paznokci. Kostka Arkady – narzędzie za pomocą którego przeprowadzany jest zabieg korekcji wrastających paznokci to przełomowy, polski wynalazek stworzony i opatentowany przez Adriana Arkadę.


Cennik:

Nazwa zabiegu Cennik
Kostka Arkady 250 zł.
Kontrola po Arkadzie 50 zł.
Konsultacja darmowa