Pedicure


Cennik:

Nazwa zabiegu Czas trwania Cena
Pedicure 90 min. 95 zł.
Pedicure leczniczy 100 min. 100 zł.
Pedicure hybrydowy/ leczniczy 110 min. 110 zł.
Pedicure Spa 120 min. 120 zł.
Tamponada 15 min. 10 zł.
Usuwanie odcisków/ modzeli 20 min. od 20 zł.
Rekonstrukcja wrastającego paznokcia 30 min. 50 zł.
Kostka Arkady 90 min. 250 zł.

Podologia


Metoda Arkady

Zabieg wykonywany Metodą Arkady, jako jedyny z dostępnych na rynku, pozwala w większości przypadków na pozbycie się problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 min, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia komplikacji danego przypadku. Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. Nie bez znaczenia jest również to jak długo paznokcie wrastały. W niektórych przypadkach po wykonaniu zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne (powtarzane co dwa do czterech tygodni). W tym czasie może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego.

Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny. W przypadku kobiet, w większości wykonanych rekonstrukcji oraz paznokcia możliwe jest jego malowanie lub zdobienie.

Innowacyjna i bezinwazyjna Metoda Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się uporczywego problemu wrastających paznokci. Kostka Arkady – narzędzie za pomocą którego przeprowadzany jest zabieg korekcji wrastających paznokci to przełomowy, polski wynalazek stworzony i opatentowany przez Adriana Arkadę.


Cennik:

Nazwa zabiegu Cennik
Kostka Arkady 250 zł.
Kontrola po Arkadzie 50 zł.
Konsultacja darmowa