Zabieg Hydromax

Zabieg Hydromax przeznaczony jest dla osób z suchą i pozbawioną blasku skórą, które pragną odbudować jej stan, zyskać odpowiednie napięcie oraz promienność. Mezoterapia twarzy Hydromax jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który z roku na rok zyskuje coraz więcej miłośniczek!

Zabieg można wykonywać na twarzy i szyi, w zależności od miejsca objętego problemem. Optymalne nawilżenie i zregenerowanie skóry jest możliwe dzięki podaniu kwasu hialuronowego oraz sorbitolu.

 

Wskazania

Przeciwskazania

  • Odwodnienie i wiotkości skóry,
  • Poprawa nawilżenia skóry dłoni, twarzy, a także skóry szyi i dekoltu.
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne,
  • Choroby nowotworowe,
  • Ciąża i okres karmienia piersią,
  • Ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie, grypa, opryszczka,
  • Aktywny stan zapalny w miejscu zabiegu,
  • Miesiączka.

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia Hydromax polega na wstrzykiwaniu do skóry kwasu hialuronowego oraz sorbitolu w miejsce, które wymaga optymalnego nawilżenia, regeneracji i odżywienia. Zabieg wykonuje się w seriach zarówno na twarz i szyję. Działanie kwasu hialuronowego opiera się przede wszystkim o poprawę jędrności skóry, likwidację zmarszczek, nadanie skórze gładkości. Dzięki Hydromax skóra zyskuje blask oraz odpowiednie napięcie.

Jakie są wskazania do zabiegu?

— Sucha, odwodniona i wymagająca nawilżenia skóra;

— Odmłodzenie skóry twarzy i dekoltu;

— Poprawa elastyczności skóry;

— Likwidacja zmarszczek;

— Zwiększenie napięcia skóry;

— Nadanie skórze promiennego wyglądu;

— Przeciwdziałanie zwiotczeniu i przesuszeniu skóry;

— Zapobieganie starzeniu się skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem stosuje się maść znieczulającą, dzięki czemu klientka podczas aplikacji preparatów nie odczuwa dyskomfortu. Maść zawiera w składzie również antyoksydanty, których celem jest zniwelowanie śladów po ukłuciach.

Kiedy widoczne są efekty?

Już po pierwszym zabiegu zauważa się efekty promiennej i nawilżonej skóry. Zabieg powinien być wykonywany w 4-6 seriach co 7-14 dni w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Częstotliwość oraz okres przerwy pomiędzy zabiegami dobierane są indywidualnie. Dla podtrzymania efektów zaleca się stosowanie zabiegów przypominających co kwartał.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Zabieg Hydromax nie może być wykonywany u kobiet ciężarnych, alergików, u osób chorujących na cukrzycę, przy stanach zapalnych i ropnych skóry, a także w przypadku wystąpienia opryszczki.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po wykonaniu zabiegu Hydromax skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jednak efekt ten nie utrzymuje się długo. Po kilku dniach odzyskuje zdrowy koloryt i staje się promienna.

 

Load More


Cennik

Zabieg Hydromax Cena
Hydromax – 1ml 1 1100 zł.