Volite-głęboka mezoterapia

Zabieg z wykorzystaniem produktu Juvéderm Volite to zupełna nowość na rynku medycyny estetycznej i pierwszy preparat do iniekcji opracowany specjalnie z myślą o poprawie jakości skóry tak, aby efekt utrzymywał się nawet do 9 miesięcy już po jednym zabiegu.

Gwarantuje skuteczne nawilżenie skóry, poprawę jej elastyczności oraz usunięcie drobnych zmarszczek. Może być stosowany do wykonywania zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

W Juvéderm Volite zastosowano przełomową technologię VYCROSS™, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparatach. Dzięki temu preparat zyskuje postać żelu o gładkiej konsystencji, który integruje się z tkanką, dając doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd.

 

Wskazania

Przeciwskazania

  • Wypełnianie powierzchownych zagłębień (zmarszczki),
  • Poprawa nawilżenia i elastyczności skóry,
  • Można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni,
  • Można stosować zarówno na młodych jak i dojrzałych skórach. W pierwszym przypadku profilaktycznie, w drugim, aby niwelować oznaki starzenia,
  • Efekt utrzymuje się nawet do 9 miesięcy.
  • Produkt nie powinien być jednocześnie stosowany z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją.
  • Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie występują problemy skórne typu zapalenia i/lub infekcja (trądzik, opryszczka itp.)

Na czym polega zabieg?

W trakcie szczegółowej konsultacji lekarz ustala ilość produktu niezbędną do uzyskania pożądanych rezultatów. Następnie wstrzykuje preparat zawierający kwas hialuronowy do skóry właściwej (warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem).

Dla kogo jest zabieg?

Zabieg z kwasem hialuronowym Juvéderm Volite jest przeznaczony do wypełniania powierzchownych zagłębień, w tym drobnych zmarszczek, oraz do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Jeśli skóra na Twojej twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach jest pomarszczona i straciła dawny blask oraz świeżość, to zdecydowanie zabieg dla Ciebie.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, ponieważ Juvéderm Volite zawiera środek znieczulający (lidokainę), w celu zapewnienia największego możliwego komfortu podczas zabiegu.

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu to ok. 40 minut.

Czy istnieją przeciwskazania do zabiegu?

Produkt nie powinien być jednocześnie stosowany z leczeniem laserowym, dermabrazją i głębokim peelingiem chemicznym. Odradzamy stosowanie preparatu w miejscach, gdzie występują problemy skórne, takie jak trądzik, opryszczka itp.

Jakie są efekty po zabiegu i jak długo się utrzymują?

Po zabiegu skóra jest widocznie gładsza, bardziej nawilżona i elastyczna, znikają też drobne zmarszczki. Efekty utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy, eliminując potrzebę wielokrotnego leczenia.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Najkorzystniejszy wpływ na jakość skóry uzyskamy po jednym, czterech, sześciu i dziewięciu miesiącach.

 

Load More


Cennik

Volite Cena
Mezoterapia głęboka Jouvederm Volite / 1 ml 1400 zł.
Mezoterapia głęboka Jouvederm Volite / 2 ml 2400 zł.