Sunekos

Zabieg Sunekos z zastosowaniem preparatów odżywczych to innowacja w mezoterapii twarzy. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną uzyskać nawilżoną, wygładzoną i pozbawioną zmarszczek skórę.

Podczas zabiegu stosuje się kwas hialuronowy wraz z połączeniem specjalnie dobranej dawki antyoksydantów. Mogą to być: L-leucyna, L-alanina, L-prolina, czy też L-glicyna. Tego typu substancje pozwalają na regenerację skóry, odżywienie oraz stymulację do produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny. Dzięki temu skóra staje się gładka, odpowiednio napięta, a twarz posiada optymalny kontur.

 

Wskazania

Przeciwskazania

  • Przeciwstarzeniowe,
  • Poprawa jakości i napięcia skóry,
  • Redukcja płytkich zmarszczek i linii mimicznych,
  • Głębokie nawilżenie skóry,
  • Poprawa wyglądu blizn (a przykład potrądzikowych) oraz rozstępów,
  • Młody, jasny, promienny i zdrowy wygląd.
  • Okres ciąży i karmienia piersią,
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • Stany zapalne skóry (na przykład opryszczka, trądzik).

Na czym polega zabieg Sunekos?

Zabieg Sunekos wykonywany jest w formie mezoterapii twarzy. Polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu z zawartością odżywczych substancji. Po zabiegu skóra zostaje dokładnie przemyta, a na twarz nakładane jest serum regeneracyjne.

Kto powinien wykonać zabieg?

Mezoterapia Sunekos przeznaczona jest dla osób posiadających suchą i odwodnioną skórę, pozbawioną blasku oraz ze zmarszczkami. Zabieg jest doskonały również dla tych, którzy pragną zyskać regenerację, odżywienie oraz nawilżenie skóry, a także poprawić kontur twarzy. Sunekos pozwala także opóźnić procesy starzenia się.

Czy zabieg Sunekos boli?

Przed mezoterapią Sunekos klientce podawany jest preparat znieczulający, dzięki czemu podczas zabiegu nie odczuwa się bólu, a sam przebieg jest komfortowy.

Jakie efekty występują po zabiegu?

Po wykonaniu zabiegu Sunekos skóra jest odpowiednio nawilżona zarówno w warstwie powierzchniowej, jak i głębokiej. Preparaty podane do skóry opóźniają procesy starzenia, dzięki czemu twarz zyskuje promienny wygląd na dłuższy czas. Sunekos umożliwia wygładzenie skóry twarzy, wyrównanie zmarszczek, a nawet modelowanie konturów.

Na jakie obszary wykonuje się zabieg Sunekos?

Zabieg przeznaczony jest na wszystkie obszary ciała, zarówno na twarz, szyję i dekolt, jak i dłonie, ramiona, brzuch i nogi.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Mezoterapia Sunekos nie może być stosowana u kobiet w ciąży oraz karmiących, a także u osób ze stanami zapalnymi skóry i alergików.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zyskać pożądane efekty?

Pierwsze rezultaty Sunekos pojawiają się już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Aby zyskać pełny efekt, należy zastosować serię 3-4 zabiegów w odstępach co 7-14 dni. Następnie w celu przedłużenia zdrowego wyglądu skóry zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających, których częstotliwość ustalana jest indywidualnie z pacjentem.

Load More


Cennik

Sunekos Cena
Sunekos – 1 ml 1200 zł.