Regeneracja skóry Linerase

Po 25 roku życia zaczynamy tracić około 1,5% kolagenu rocznie, a pierwsze zmarszczki pojawiają się zazwyczaj w wieku około 35 lat. W efekcie skóra traci swą dotychczasową jędrność i blask, następuje jej odwodnienie oraz utrata elastyczności.

Na szczęście medycyna przeciwstarzeniowa wychodzi nam naprzeciw, oferując coraz to nowsze, innowacyjne, bezpieczne i skuteczne zabiegi zapobiegające lub redukujące objawy starzenia się skóry.

LINERASE to obecnie jedyny dostępny na rynku ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. To nowoczesny i bezpieczny preparat zarejestrowany jako wyrób medyczny. Pozbawiony zakończeń telopeptydowych atelokolagen sprawia, że terapia nie wywołuje skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.

 

Wskazania

Przeciwskazania

 • Zmarszczki,
 • Blizny potrądzikowe,
 • Blizny pooparzeniowe,
 • Blizny pooperacyjne,
 • Rozstępy,
 • Pomarszczone dłonie,
 • Przebarwienia skórne.
 • Ciąża, okres karmienia piersią,
 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Cukrzyca,
 • Tendencje do powstawania bliznowców,
 • Aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
 • Choroba nowotworowa.

 


Na czym polega zabieg?

Zabieg zaliczamy do grupy produktów nieinwazyjnych.
Dzięki swojej bioaktywności stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które wytwarzają nowe włókna kolagenowe, przyczyniając się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. LINERASE jest silnym stymulatorem kolagenu, włókien podporowych skóry, odpowiedzialnych za napięcie i jędrność. Pobudza i utrzymuje intensywną produkcję kolagenu w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.
Mimo, że LINERASE jest w Polsce stosunkowo nowym zabiegiem, to lekarze i pacjenci już oceniają preparat jako wysoce skuteczny w walce z wiotkością najdelikatniejszych okolic ciała, takich jak: usta, dekolt, szyja, brzuch, powierzchnia dłoni czy okolice oczu.

Dla kogo jest zabieg?

LINERASE to zabieg dla wszystkich, którzy pragną, by ich skóra zachowała zdrowy, młody wygląd. Zabieg można stosować zarówno profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu, jak i leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry. W tym przypadku zabieg LINERASE nie posiada żadnych ograniczeń wiekowych.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem na leczony obszar skóry nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu procedura jest dobrze tolerowana przez pacjentów. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku minut.

Czy zabieg LINERASE można łączyć w czasie jednej wizyty medycznej z innymi zabiegami?

Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione produkty można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

Jakie są efekty po zabiegu i jak długo się utrzymują?

Bezpośrednio po zabiegu nie powinno się nakładać makijażu. Należy unikać długotrwałej ekspozycji na słońce i bardzo niskiej temperatury. Dwa razy dziennie skórę należy smarować specjalnym kremem o właściwościach kojących.

Zazwyczaj pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia wiotkiej skóry uzyskujemy po wykonaniu pełnej terapii i możemy się nim cieszyć przez ok. 12 miesięcy. Pełna kuracja obejmuje zazwyczaj od 2-4 zabiegów, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz specjalista w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry.

Dla podtrzymania osiągniętego rezultatu zaleca się wykonywanie 1 zabiegu LINERASE co 3 miesiące.

 

Load More

Cennik