Manicure


W obecnych czasach, gdzie życie współczesnej kobiety nabrało niespotykanego dotąd tempa, inteligentne, wykształcone kobiety pragną czegoś więcej. Są wybredne w wyborze kosmetyków pielęgnacyjnych do paznokci. Chcą być pewne, że otrzymują odpowiednią dla swojego typu paznokci opiekę. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Jessica oddaje w ręce nowoczesnych i aktywnych kobiet na całym świecie szeroką gamę produktów, spełniającą ich najwyższe oczekiwania. Ta unikalna filozofia stoi za każdym produktem dostępnym w ofercie JESSICA®.

Manicure JESSICA® DeLuxe

Elitarna usługa, która wykracza poza codzienny manicure. Przed zabiegiem dokonywana jest analiza płytki paznokcia i w oparciu o jej stan, zostaje zastosowana odpowiednia kuracja. Manicure JESSICA to unikalne techniki opiłowywania i malowania paznokci. To także wyjątkowa pielęgnacja skórek, które poddawane są intensywnemu nawilżeniu. Bogactwo relaksujących doznań spotęgowane jest w masażu dłoni, który następuje po wcześniejszym ich rozgrzaniu w rękawicach termicznych. Manicure JESSICA wyznacza standardy profesjonalnej pielęgnacji paznokci, jest tak unikalny i wyjątkowy, że stanowi klasę sam dla siebie.

Manicure hybrydowy GELeration™

GELeration™ to najbardziej zaawansowana usługa w technice hybrydowej jaka obecnie dostępna jest na rynku. GELeration™ to żel w butelce nakładany jak lakier. Wyróżnia go naturalny wygląd oraz niezwykła wytrzymałość, nawet do trzech tygodni. GELeration™ odpowiada filozofii pielęgnacji i ochrony naturalnych paznokci wyznawanej przez markę JESSICA®, co sprawia że nie niszczy płytki paznokcia. GELeration™ to także niespotykana na rynku bogata oferta kolorystyczna.Oraser®  Advanced Hand Treatment

Zaawansowany zabieg na dłonie został opracowany z myślą o naprawie już powstałych uszkodzeń skóry, ale również o zapobieganiu im w przyszłości. Ten przeciwdziałający starzeniu skóry zabieg pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, wygładzić drobne linie i zmarszczki, a także poprawić ogólną kondycję skóry dłoni.

 

 

 

Przeznaczenie: jako kuracja wzmacniająca lub do indywidualnego wyboru, może być także używana do stóp

Przybliżony czas trwania zabiegu: 30 min.

Częstotliwość stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów: raz w tygodniu przez miesiąc

Kuracja podtrzymująca: co 4 tygodnie


Cennik:

Nazwa zabiegu Czas trwania Cena
Manicure 60 min. 50 zł.
Malowanie paznokci 25 min. 25 zł.
Naprawa paznokcia 15 min. 15 zł.
Manicure hybrydowy 75 min. 80 zł.
Akryl naturalny 120 min. 120 zł.
Akryl french 150 min. 130 zł.
Odnowa - 100 zł.
Manicure hybrydowy Jessica 90 min. 80 zł.