Makijaż


Nazywam się Izabela Rogiewicz, jestem wizażystką i linergistką.

Piękne i trwałe makijaże to moja specjalność.

Uwielbiam patrzeć na metamorfozę jaka zachodzi w moich klientkach w trakcie naszego spotkania.

Chętnie zaproponuję coś od siebie, a także doradzę, w czym będziesz wyglądała najkorzystniej, uwzględniając przy tym Twoją stylizację, upodobania oraz wiek. Specjalnie dla Ciebie wykonam profesjonalny makeup, który sprawi, że poczujesz się jeszcze piękniejsza i pewna siebie. 

Makijaż okolicznościowy może być makijażem subtelnym lub wyrazistym – w zależności od Twojej urody, osobowości i nastroju w danym dniu, a także okazji na jaką wykonujemy makijaż. Możesz wyglądać zjawiskowo, bez względu na to, jak huczna lub skromna jest Twoja uroczystość.

Bardzo dbam o dobór najwyższej jakości produktów do pielęgnacji, kosmetyków i akcesoriów do makijażu, w pełni bezpiecznych dla twojej cery. 

Coco Chanel mawiała:  „Zawsze wyglądaj tak, jakbyś miała spotkać miłość swojego życia lub najgorszego wroga”. 

Wierzę, że idealny makijaż pomaga wydobyć kobiece piękno i ten czasami ukryty blask, jednocześnie tuszując nieco niedoskonałości cery i inne problematyczne strefy.

Zapraszam Cię do Perla Estetica na chwilę relaksu, aby podkreślić Twoje naturalne piękno…

 

Makijaż Czas trwania Cena
Makijaż 2 godz. 100 zł.
Makijaż +rzęsy kępki 2 godz. 120 zł.
Makijaż+rzęsy na pasku 2 godz. 130 zł.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, pozwalający na trwałe podkreślenie brwi, oczu oraz ust. Wykonuje się go techniką zbliżoną do robienia tatuażu. Barwniki wprowadzane są pod naskórek za pomocą wielokrotnych nakłuć. Trwały make-up to idealne rozwiązanie dla osób z problemem asymetrycznych lub przerzedzonych brwi, a także po ich zupełnej utracie, np. będącej skutkiem chemioterapii. Różne techniki wykonywania makijażu permanentnego pozwalają na imitację naturalnych włosków łuku brwiowego, co daje efekt wizualnego zagęszczenia brwi. Dzięki zastosowaniu różnorodnych pigmentów, można poprawić także kształt oraz kolor ust, bez konieczności codziennego stosowania szminki. Bardzo popularne jest wykonanie kreski górnej lub dolnej powiek, co ma na celu podkreślenie konturu oczu. Choć zabieg ten jest bardzo trwały, to jednak nie jest na zawsze. To, jak długo będzie się utrzymywać, zależy od typu skóry oraz od miejsca, w którym został zrobiony. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna, lecz nie jest  zalecana osobom, które walczą z cukrzycą, łuszczycą i infekcjami skórnymi. Makijaż permanentny oczu utrzymuje się od 2 do 5 lat, natomiast  brwi do 2 lat. Jest to świetna alternatywa dla Pań, które chcą mieć codziennie  piękne i zadbane atuty swojej urody bez ich codziennego malowania.

REGULAMIN MAKIJAŻU PERMANENTNEGO INFORMACJE I ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Cennik:

Makijaż permanentny Cennik
Kreska dolna 300 zł
Zagęszczenie linii rzęs 400 zł
Kreska dekoracyjna typu eyeliner 500 zł
Kreska dekoracyjna cieniowana, pudrowa 600 zł
Brwi metoda cienia, pudru, ombre, insta 800 zł
Usta (aquarelle- bezkonturowe, efekt pomadki- kontur z wypełnieniem jeden kolor) 900 zł
Usta (ombre- kontur z wypełnieniem dwa, trzy kolory) 950 zł
Zabieg dopełniający do trzech miesięcy w cenie zabiegu
Dodatkowy zabieg dopełniający 150 zł
Odświeżenie makijażu- dla Klientek, które wykonywały makijaż w naszym salonie:
Do 1 roku od zabiegu 50% aktualnie obowiązującej ceny
Do 1,5 roku od zabiegu 70% aktualnie obowiązującej ceny
Do 2 roku od zabiegu 90% aktualnie obowiązującej ceny